aytem orman urunleri  
aytem orman ebatlama
SON
MODEL
MAKİNELERLE!
aytem orman ebatlama
HASSAS
FİRESİZ
KESİM
aytem orman ebatlama
AYTEM
ORMAN
ÜRÜNLERİ
aytem orman ebatlama
EBATLAMA
 ve 
KENAR BANTLAMA

Sultanbeyli,   Aytem orman ürünlerinin makina parkurunda bulunan Selco EB 100 ebatlama makinamızla MDF, akrilik, sunta, masifpan, kontra gibi çeşitli malzemelerden oluşan panellerin kesimini yapılmaktadır.

   Kesimlerde kullanılan malzemeden an az fire verilmesi istenir .Firmamızca kullanılan optimizasyon programları ile bu oran en iyi olacak sekilde ayarlanır.Teknik personelimiz size bu konularda yardımcı olacaktır

  
 Bir diğer husus ise Kesimin en az fireli olması kadar,düzgün olmasıda istenir,özellikle kenar kırıkları olmamması için malzemenin uygun hız ve bıçaklarla kesilerek düzgün olması sağlanır. Firmamız başta Anadolu yakası olmak üzere tüm İstanbula hizmet vermeyi hedeflemektedir.Ebatlama için kullandığımız formlara buradan ulaşabilirsiniz, bu formlar sayesinde kullanılan malzeme miktarı hakkında bir fikiroluşacaktır.Önemli bir hatırlatmada buradaki degerler optimizasyonsuz ve fire payı eklenmemiş degerlerdir.

İSTANBUL AYTEM ORMAN ÜRÜNLERİ ve EBATLAMA KENAR BANTLAMA

   Düşük maliyetli ve yüksek kaliteli kesimlerle müşterilerimizin memnuniyeti esas alınır. İletişim sayfasında bize ulaşabilirsiniz

   Biesse Grubu'ndan Selco EB 100 Panel Ebatlama makinesinin yeni ergonomik özellikleri ve özel panel optimizasyon özellikleri sayesinde ,hassas ölçümlü,yüksek kaliteli hızlı kesimler yapılmaktadır.