Hemen Yaz!
Hemen Ara!
Twitter
Facebook
Youtube
aytem orman urunleri

Kontrplak. Gücü keşfedin

Aytem orman ürünlerinde satışı yapılan Kontrplak ürünleri, birbirine tutkalla yapıştırılmış, ahşap kaplama katmanlarının birleştirilmesiyle meydana gelen plaklardır. Kontrplağın ölçüleri 2,50×1,25 metre, 1,25×2,25 ve 2,20×1,70 metre olarak standart şeklindedir fakat özel boyutlarda üretimi mümkündür.
Kontrplak kalınlıkları ise standart olarak 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 15, 18, 20, 25 ve 30 mm olarak belirtebiliriz.
Plaklar birleştirilirken daha sağlam olması için, damar yönlerinin birine dikey olacak şekilde ayarlanmaktadır. Çapraz damar yapısı kullanıldığı zaman, kenarlarından çivilendiğinde ayrılmaya karşı direnç gösterir, genleşme ve büzülmeyi en aza indirir ve stabilitesini artırır. Ürünlerimizden Kavak kontrplak yada Su kontrplak (marin kontrplak) ,piyasaya göre en ucuz şekilde satışı yağılmaktadır.

kontrplak-satis

Kavak Kontrplak ,Su (marin) Kontrplak.

    Hem iç hem de dış mekanlarda yapı malzemesi olarak birçok alanda kullanılan kontrplak çeşitleri bulunmaktadır. Huş kontrplak, esnek kontrplak, kavak kontrplak ve su kontrası (marin kontrplak) gibi çeşitleri Aytem Orman Ürünleri olarak satışa sunmaktayız.
    Kavak kontrplak maksimum nem direncine ve dayanıklılığa sahiptir. Dayanıklılığı ve zor bükülmesi ile tanınan kavak kontrplak, dünyanın en prestijli kontrplak yüzeylerinden biridir ve mobilya imalatında yaygın olarak kullanılır.
    Su kontrplak (marin kontrplak), kontrplak endüstrisindeki en yüksek dereceli kontrplak statüsündedir. Marin kontrplak, suya karşı dayanıklı olduğu için en çok tekne yapım endüstrisinde kullanılmaktadır.
   Renk bağlamında kaplama ahşabından daha koyu olan kontrplak suya ve rutubete karşı dayanıklılığı ile bilinmektedir..

Ekonomik ve Ucuz Ürün . Kontrplak

Kontrplak levhalar mekanik, biyolojik, hijyenik, termal, akustik, dekoratif gibi özelliklerinden ötürü yapılarda geniş bir uygulama alanı bulmaktadır. Üretim tekniği sayesinde ahşabın hafiflik, mukavemet, masif görünüm gibi olumlu özelliklerini bünyesinde barındıran, teknik özellikleri standart olan paneller elde edilir
Aytem Orman Ürünleri olarak, farklı tipte kontrplak cesitleri stoklarımızda en ucuz ve ekonomik sekilde satışa sunulmaktadır.

Ürün stok bilgisi için lütfen

Mobil : 0 (552) 254 12 62 veya

Telefon : 0 (216) 398 19 40 telefondan bilgi alın .