Hemen Yaz!
Hemen Ara!
Twitter
Facebook
Youtube
aytem orman urunleri


Mdf kesim ve bantlama fiyatları
SON
MODEL
MAKİNELERLE!
mdf ebatlama
HASSAS
FİRESİZ
KESİM
mdf ebatlama fiyatları
AYTEM
ORMAN
ÜRÜNLERİ
mdf bantlama fiyatları
EBATLAMA
 ve 
KENAR BANTLAMA

 Aytem orman ürünlerini olarak makina parkurunda bulunan Selco EB 100 ebatlama makinamızla MDF, akrilik, sunta, masifpan, kontra gibi çeşitli plaka malzemelerin kesimi (ebatlaması ) yapılmaktadır.

  Teknik personelimiz sizelere öncelikle ,Firmamızca kullanılan optimizasyon programları ile en az fire olacak şekilde bir kesim listesi hazırlayacak ve kesim ekibimizde düzgün,özellikle kenar kırıkları olmaması için malzemenin uygun hız ve bıçaklarla malzemeyi ebatlayarak sizlere en temiz bir şekilde sizlere teslim edecektir.

Firmamız başta Anadolu yakası olmak üzere tüm İstanbula hizmet vermektedir.Ebatlama için kullandığımız formlara buradan ulaşabilirsiniz, bu formlar sayesinde kullanılan malzeme miktarı hakkında bir fikir oluşacaktır.Önemli bir hatırlatmada buradaki degerler optimizasyonsuz ve fire payı eklenmemiş degerlerdir.

Firmamızın rekabetci fiyatları ve müşteri memnuniyeti politikalarıyla,her zaman yanınızda olacaktır. Güncel veya kampanyalı mdf ve Sunta (plaka levha ) kesim ve bantlama fiyatlarını 0 216 398 19 39 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz.