aytem orman urunleri  

SON
MODEL
MAKİNELERLE!
HASSAS
FİRESİZ
KESİM
AYTEM
ORMAN
ÜRÜNLERİ
EBATLAMA
 ve 
KENAR BANTLAMA

   2016 yılında faliyete geçen firmamız , ahsap orman mamülleri satışı , panel ebatlama ve PVC bantlama konusunda hizmet vermektedir.

  Aytem orman ürünleri olarak, mdf, mdflam, sunta,suntalam, high gloss, akrilik, kapı paneli, profil, kapı, masif panel, laminat tezgah, parke, kenar bantı pvc, pvc, kontraplak, bantlama gibi ahsap orman ürünlerini satışını, ebatlama, eğrisel kesim bantlama, hizmetlerini , profesyonel şekilde müşteriye sunmaktadır

   İstanbul Sultanbeyli Turgut Reis Mah. Çağrı Sk. No:35/A/-1 Faliyet gösteren firmamız,müşterilerimizin talepleri dogrultusunda İstanbul genelinde hizmet verebilmektedir.

Misyonumuz
   Ahsap orman ürünleri satışı , ebatlama ve kenar bantlama sektörümüzdeki gelişmelerin takipcisi olarak, kalitemizden ödün vermeden,en yeni ürünleri müşterilerimize enkısa ve en ekonomik sekilde sunmak ve müşteri memnuniyeti oluşturmak en büyük hedefimizdir...

Vizyonumuz
   Sektörümüzde edindiğimiz güvenilirlik ve kalite ilkelerinden vazgeçmeden, müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını esas alarak, ilkelerimiz çerçevesinde sektörümüzde aranan bir marka olarak kalmak ve yeniliklere acık , büyüyen bir şirket olarak yerel ve uluslararası pazardaki yerimizi güçlendirmek ve uzun vadede kalıcı olmasını sağlamaktır.